Nasz okazały Hotel Rydz - Kudowa Zdrój

Miejsce w którym możesz się oderwać od codzienności.

Nasz cichy zakątek - Kudowa Zdrój

Ogród z bezpośrednim wejściem do lasu.

Piękna okolica - Kudowa Zdrój

Szpital Uzdrowiskowy Polonia

Senior

Hotel Rydz jest obiektem luksusowym, kompleksowo wyposażonym, mieszczącym się w Kudowie Zdrój. Bogata oferta hotelu zawiera specjalny pakiet dedykowany seniorom, którzy pragną cieszyć się z wspaniałego klimatu, ciszy oraz spokoju tego wyjątkowego miejsca. Pełna uroku lokalizacja, możliwości rekreacyjne oraz rewelacyjny mikroklimat, spowodują, iż każdy senior będzie w pełni zadowolony z pobytu w Hotelu Rydz. Specjalnie dla naszych seniorów przygotowaliśmy dwa wyjątkowe pakiety.

 

  • Pakiet Senior na 5 obejmuje pięciodniowy pobyt w Hotelu Rydz wraz z wyżywieniem, którego koszt to jedyne 485 zł. Pakiet zawiera szereg różnorodnych atrakcji, jak na przykład bilet do Term Słonecznych.
  • Pakiet Seniora na 6 to sześciodniowy pobyt w Hotelu, w ramach którego oferujemy między innymi skorzystanie z zabiegów w grocie solnej, atrakcyjne wycieczki piesze i wiele innych. Ten rewelacyjny Pakiet kosztuje jedyne 575 zł.
W związku z trwającą modernizacją Hotelu Rydz zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej XIX wiecznej Willi Elysium w Lądku Zdrój. Zobacz teraz